زائرسرای منوّر چهارده معصوم (ع) مشهد مقدس

مساعدت در احداث بنای جدید
زائرسرای منوّر چهارده معصوم (ع) مشهد مقدسInstagram

۵ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

با استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک شرکت جهان پی، موقتا درگاه اینترنتی جهت دریافت کمک های خیرین راه اندازی گردید.

این درگاه با توجه به زمان بر بودن افتتاح حساب به نام زائرسرا و درخواست درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب راه اندازی گردیده است.


پرداخت اینترنتی

  • اطلاع رسانی

باتوجه به اتمام اعتبار پروانه ساختمانی جهت احداث بنای زائرسراء که در سال ۸۵ توسط شهرداری مشهد صادر گردیده بود، از اوایل امسال پیگیری هایی جهت تمدید آن و شروع عملیات گودبرداری انجام پذیرفت. در نهایت و پس از رفت و برگشت های بسیار در ناحیه یک شهرداری منطقه هفت مشهد امروز فیش درآمد تجدید و اصلاح پروانه ساختمانی قبلی به مبلغ ۲،۲۸۲،۰۳۳،۰۰۰ ریال جهت پرداخت نقدی صادر و ادامه کارها موکول به پرداخت آن گردید.


  • اطلاع رسانی


طی برگزاری بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها که در تاریخ هفدهم تا بیست و سوم آبان ماه سال ۱۳۹۳ در محل مصلی بزرگ تهران برگزار گردید، مدیریت روابط عمومی زائرسرای منوّر چهارده معصوم علیهم السلام  با حضور فعال در محل برگزاری این نمایشگاه ضمن دیدار و رایزنی با مدیران مسئول و نمایندگان ارباب جراید و طرح مباحث مربوط به معرفی زائرسرا و شیوه های جذب خیرین محترم، به تبادل نظر پرداختند که در اکثر موارد با استقبال و قول مساعدت و همکاری از سوی ایشان مواجه شد و مقرر گردید طی جلساتی موارد مورد نیاز بررسی و حسب مورد اقدام صورت گیرد.


  • سید نجم

سومین جلسه هیئت امناء زائرسرا در ساعت مقرر و در محل دفتر تهران زائرسرا و با حضور پنج تن از اعضاء تشکیل گردید. در این جلسه جناب آقای دکتر شجاعی فرد و حاج آقای شایسته نیا به دلیل سفر کاری حضور نداشتند.

در ابتدای این جلسه حاج آقا قاسمیان سخنانی در خصوص اهمیت نگاه اقتصادی سالم و در خور شأن حوزه علمیه مبحثی را مطرح نمودند و مسئله را از دو بعد حائز اهمیت دانستند، یکی بحث مربوط به زائرسرا  و مسئله ی دیگر تجربه ای که در خصوص جذب خیّرین و شیوه های جذب به دست خواهد آمد.

  • اطلاع رسانی

پس از ارائه کانسپت و نهایی شدن نقشه های اولیه فاز اول معماری، این نقشه ها جهت متره و برآورد اولیه بر اساس عرف موجود بازار تقدیم مسئولین شرکت تمیم بنیان گردید.

در این برآورد سعی شده است قیمت ها به واقعیت نزدیک باشد. در ضمن هزینه های اعلام شده با احتساب هزینه های طراحی و نظارت اعلام گردیده است.

  • اطلاع رسانی