زائرسرای منوّر چهارده معصوم (ع) مشهد مقدس

مساعدت در احداث بنای جدید
زائرسرای منوّر چهارده معصوم (ع) مشهد مقدسInstagram

۷ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

دومین جلسه هیئت امناء زائرسرا در محل حوزه علمیه مشکوة واقع در منطقه پلایین تهران برگزار گردید. در این جلسه تمامی اعضای هیئت امناء حضور داشتند و گزارشی از روند امور به آنان ارائه گردید. پس از استماع گزارش، اعضای هیئت امناء به مباحث کلان پیرامون پروژه پرداختند و مواردی که نیاز به تصمیم گیری جهت ادامه فعالیت ها داشت مشخص و مقرر گردید در جلسه بعد مطرح گردند.

در این جلسه جناب آقای عسگری مدیرعامل محترم شرکت تمیم بنیان و جناب آقای دلخوشیان به عنوان میهمانان جلسه حضور داشتند و به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

  • اطلاع رسانی

جناب آقای مهندس افراسیابی مدیر محترم شبکه ملی رشد به عضویت هیئت امناء درآمدند. ایشان مدیر کل صدا و سیمای استان فارس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، معاون بهره‌برداری فنی صدا و سیما، معاون رسانه‌های مجازی صدا و سیما و رئیس هیئت مدیره سروش رسانه و مدیر جنگ روانی قرارگاه رمضان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در کارنامه دارند.

  • اطلاع رسانی

جناب حاج آقا شایسته نیا عضو محترم هیئت مدیره شرکت ایرانیان اطلس به جمع اعضای هیئت امناء زائرسرا پیوستند. ایشان سابقه ریاست هیئت مدیره بانک سرمایه و البته مدیرعاملی و ریاست هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان را دارند. وی دارای مدرک مهندسی برق و فوق لیسانس مدیریت دولتی است و در پروژه های عمرانی نیز فعالیت می کند.

  • اطلاع رسانی

طی جلسه ای با حضور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره محترم شرکت تمیم بنیان  و همچنین کارشناسان محترم گروه معماری پنج و هفت و مشاورین محترم پروژه در محل دفتر مرکزی، ضمن بازبینی طرح معماری  و بررسی زوایای گوناگون طرح، در خصوص راه کار های پیاده سازی و نحوه اجرای پروژه مباحثی مطرح گردید و طرفین به رفع ابهامات یکدیگر  پرداختند.

در این جلسه  که در روز سه شنبه مورخ هشتم مهرماه نود و سه برگزار شد، مقرر گردید کانسپت نهایی معماری ظرف هفته آینده نهایی گردیده و در اختیار مدیران محترم شرکت تمیم بنیان قرار گیرد تا تیم کارشناسی به احصاء هزینه های ساخت اقدام نمایند و پیش بینی اولیه هزینه ساخت پروژه ، جهت برنامه ریزی های آتی مورد بهره برداری قرار گیرد.

  • سید نجم

جلسه ای در محل پروژه ی مرکز بین المللی مالی و اقتصادی مشهد (پاژ) با حضور جناب حاج آقای شایسته نیا مدیرعامل محترم شرکت مجری این پروژه و عضو هیئت مدیره شرکت ایرانیان اطلس برگزار گردید.

در این جلسه پس از ارائه توضیحات مربوط به سابقه و وضعیت کنونی پروژه توسط نماینده زائرسرا، حاج آقای شایسته نیا آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری به خصوص در زمینه احداث پروژه اعلام و در ادامه رهنمودهایی را خاطر نشان کردند.

زمان آغاز عملیات احداث پروژه از جمله مباحثی بود که در این جلسه مطرح گردید. نظر ایشان در این رابطه آغاز هر چه سریعتر عملیات خاکبرداری و مستحکم کردن آن و اجرای فونداسیون تا اوایل بهمن ماه سال جاری اعلام گردید.

از مهمترین مزایای انجام عملیات آغازین احداث در نیمه دوم سال جاری و قبل از ورود به بهمن ماه، توجه به موقعیت زمین و بحث تردد در ایام پیک (نوروز و تابستان) می باشد.

با توجه به اقدامات انجام شده در رابطه با تجدید پروانه قبلی ساختمان که از اوایل امسال در حال پیگیری می باشد و مراحل پایانی خود را طی می کند، امید است به لطف خداوند و عنایت چهارده معصوم (ع) و تدابیر هیئت امناء محترم زائرسرا و مشارکت خیرین و ارادتمندان آستان مقدس رضوی، هر چه زودتر عملیات ساختمانی زائرسرا آغاز گردد.

  • اطلاع رسانی